Magdalena Rutkowska

POZYTYWNIK

Masażystka Zwierząt, Artystka, Dziennikarka Radiowa

Tylko w Radiu DHT!

Pozytywnik - audycja wolna od malkontenctwa

Inspirujący ludzie, fascynujące projekty, ciekawe inicjatywy, pomocne technologie, a także porady, pomysły i przemyślenia. Wszystko czym warto się dzielić.

Co drugą niedzielę, między 17 a 19, zaprasza Magdalena Rutkowska

www.radiodht.com

Pozytywnik Miejsce wolne od malkontenctwa!

Jak się mieszka w domu na kołach? Czy to dobry pomysł na życie dla rodziny? Co z pracą i edukacją dzieci? No i jak przetrwać zimę w kamperze?

O życiu kamperowej rodzinki opowie Monika.

Czym charakteryzuje się budownictwo pasywne? Czy warto zainwestować w taki dom? Dlaczego powinniśmy zainteresować się domami pasywnymi już dziś?

Na te oraz wiele innych pytań odpowie Kamil Lesiuk - projektant i wykonawca budynków pasywnych, właściciel portalu www.budynekpasywny.pl

Czym jest permakultura? Czemu nazywana jest nauką łączenia? Czy w dzisiejszych czasach możliwe jest życie w zgodzie z naturą?

W świat permakultury wprowadzi nas Ben Lazar - wędrow­ny nauczy­ciel per­ma­kul­tu­ry, pro­jek­tant eko­sys­te­mo­wych sie­dlisk i spo­łecz­no­ści, admin strony www.permakultura.edu.pl

Cykl Audycji

Słowiańskie Gawędy

Spokojne niedzielne popołudnie...  Domowik i ubożęta nakarmione... To moment by zaparzyć kubek herbaty z miodem, wygodnie się rozsiąść i włączyć Radio DHT. W audycji Słowiańskie Gawędy,  czekają na ciebie opowieści o codziennym życiu w otoczeniu słowiańskich Bogów i Demonów. To czas dla guseł, mitów, obrzędów, ale także  dla przedstawienia naszego dziedzictwa w świetle nauki, etnografii,  archeologii.  W przybliżeniu rodzimej wiary pomogą nam goście - specjaliści i pasjonaci. Liczymy również na twój głos w audycji. Na twoje opowieści, opinie, sugestie.

Zapraszają Magdalena Rutkowska, Adam Nowak i Mikołaj Jarmakowski.

Magdalena Rutkowska, Adam Nowak, Mikołaj Jarmakowski

NEW